Op 30 maart 2023 was er een bijeenkomst in de Kiezel georganiseerd over de wensen van onze dorpsbewoners.
Hieronder een kort verslag.
Het is de verwachten dat de organisatoren hier verder mee gaan in de nabije toekomst.
De organisatoren waren:
De gemeente, SWOP, Jeugd en Jongerenwerk
Namens de Bewonersvereniging waren ook enkele bestuursleden aanwezig om het voorstel van een Buurtcafe verder toe te lichten.
Tijdens de bijeenkomst bleek dat 2 senioren van de WOZOKO het idee presenteerden om meer voor jongeren te doen in dit dorp in de vorm van een eigen ruimte. Dat idee is toen samen genomen met ons idee van een Buurtcafe waar je ook kunt biljarten, darten etc en waar je een biertje en koffie/thee kunt drinken tegen redelijke prijzen.
De toekomst zal het leren of deze wensen gerealiseerd gaan worden.